Holowanie samochodów Słubice to usługa, z której korzystał lub będzie korzystał w przyszłości niemal każdy kierowca. Pewnie zdarzyło Ci się, że samochód odmówił posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie? Często na drodze wydarzy się coś, że samochód nagle staje i dalsza droga jest niemożliwa? Czasami może to być drobnostka, brak benzyny, czasami awaria silnika, a bywa również, że na drodze dojdzie do groźnego wypadku lub kolizji. Samochód lubi się popsuć, gdy jedziesz na wakacje albo masz ważne spotkanie. Jeżeli nie masz możliwości prosić o pomoc kogoż z rodziny lub znajomych, skorzystaj z naszej oferty. W przypadku gdy samochód trzeba odholować w bezpieczne miejsce, na parking lub pod dom właściciela, holowane Słubice zawsze pomoże. Lepiej nie holować auta samemu, bo nieumiejętne holowanie może skończyć się dalszym uszkodzeniem samochodu, a także grozi mandatem. Warto skorzystać z naszej pomocy. Nasza firma oferuje holowanie aut w Słubicach i najbliższej okolicy, również po stronie niemieckiej.

Holowanie aut w Słubicach – co wyróżnia naszą firmę?

Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu potrafimy odholować niemal każdy samochód we wskazane przez klienta miejsce. Może to być warsztat, parking czy własny garaż. Holowanie aut w Słubicach to szybka pomoc w awaryjnej sytuacji. Oferujemy nasze usługi przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Nasz sprzęt jest w stanie odholować wszystkie auta do 3,5 t, m.in. samochody osobowe, motocykle, samochody dostawcze, busy, maszyny rolnicze, a także inny pojazdy niemogące samodzielnie poruszać się po drogach. Zajmujemy się holowanie aut powypadkowych, bez ważnych badań. Pracownicy holowania w Słubicach potrafią rozwiązać każdy problem. Nie jest dla nas problemem zablokowana skrzynia biegów, zablokowane hamulce czy urwane koło. Potrafimy awaryjnie otworzyć zablokowane drzwi, a także naprawić drobne usterki. Wiemy, jak dobrze zabezpieczyć samochód, aby nie uległ dalszym uszkodzeniom. Nasze lawety posiadają wymagane atesty i certyfikaty, są nowoczesne i sprawne, dlatego wszystkie oberwane usługi są bezpieczne i wykonywane na najwyższym poziomie. Lawety potrafią pracować w każdych warunkach, pracownicy holowania w Słubicach pracują w każdych pogodzie, w dzień i w nocy. Zdarza nam się wyciągać auto uwięzione w błocie czy śniegu. W razie potrzeby holowanie aut Słubice to także inne usługi, np. dowiezienie paliwa, wymiana koła czy akumulatora. Wystarczy do nas zadzwonić, a nasi pracownicy chętnie pomogą w każdej sytuacji.

Holowanie aut w Słubicach działa szybko, staramy się dojechać do klienta tak szybko, jak to tylko możliwe. Wiemy, że czekanie na pomoc zawsze się dłuży, dlatego nie chcemy narażać Klientów na niedogodności. Auto holowanie w Słubicach dojedzie do każdego klienta błyskawicznie, niezależnie do pory dnia lub nocy. Można do nas dzwonnic w święta i dni wolne, zawsze pomożemy.

Kiedy warto wezwać holowanie aut w Słubicach?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej, trudnej sytuacji na drodze, kiedy konieczne jest ściągnięcie auta w bezpieczne miejsce. Można do nas zadzwonić również wtedy, gdy uszkodzi się opona, auto utknie w rowie, albo akumulator przestanie działać. Pomożemy, gdy zabraknie paliwa, albo drzwi nie będą chciały się otworzyć. W firmie zajmującej się holowaniem w Słubicach pracują doświadczenie pracownicy, którzy chętnie pomogą i wyciągną z tarapatów. Pracujemy z zapałem i profesjonalizmem, ponieważ lubimy naszą pracę. Lubimy pomagać, nie na dla nasz rzeczy niemożliwych. Dzwoniąc do nas, warto dokładnie opisać sytuacje oraz miejsce zdarzenia, dzięki temu będziemy wiedzieć, jak sprzęt jest potrzebny. Zawsze przyjeżdżamy dobrze oznakowanym samochodem, wyposażonym w ostrzegawczy system świetlny błyskowy, dzięki temu jesteśmy widoczni z ponad 150 m. Nasi pracownicy mają kamizelki odblaskowe, dzięki czemu holowanie jest bezpieczne. Warto do nas zadzwonić, gdy Wasz samochód weźmie udział w wypadku lub kolizji. Mamy doświadczenie w takich akcjach, wiem jak pracować, aby nie zniszczyć śladów potrzebnych policji.

Holowanie aut Słubice zaprasza do współpracy

Wiemy, że firm zajmujących się holowanie aut jest dużo, ale nie wszystkie reprezentują wysoki poziom. Nas wyraźna duże doświadczenie, dobry sprzęt, szeroki zakres usług. Działamy szybko, sprawnie, a to przecież bardzo ważne dla każdego klienta. Staramy się zawsze dotrzeć jak najszybciej w miejsce zdarzenia, dzięki temu klient może szybko powrócić do swoich obowiązków. Wiemy, że awaria samochodu jest zawsze dużym problemem, rozumiemy to, dlatego staramy się zapewnić komfort i sprawne usługi. W razie potrzeby możemy polecić firmy mogące wypożyczyć samochód zastępczy, co pozwoli na dalszą jazdę. Kierowca może dojechać w kabinie naszej lawety do pobliskiej miejscowości. Holowanie Słubice znane jest w okolicy z solidności, zapraszamy do kontaktu, a na pewno nie będziecie żałować. Z naszych usług mogą skorzystać osoby indywidualne, a także firmy. Warto zapisać kontakt do nas, bo nigdy nie wiadomo, kiedy usługi holowania będą potrzebne.

Zadzwoń po holowanie

Kliknij w przycisk aby wybrać numer