Aktualne statystyki nie kłamią - niemal każdego dnia na drogach dochodzi do stłuczek i poważnych wypadków, dlatego dobrze już wcześniej odpowiednio się przygotować, aby wiedzieć, jak zachować się podczas ewentualnej kolizji i przede wszystkim móc zachować spokój w tej całej niekomfortowej sytuacji. Dużo zależy oczywiście tutaj od miejsca zdarzenia - jeśli do wypadku doszło na terenie Słubic lub okolic, to wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą, która na co dzień świadczy kompleksowe usługi lawetą w Słubicach i na terenie całych Niemiec. Nasza pomoc drogowa w Słubicach jest dostępna całodobowo, dlatego bez względu na porę stłuczki jesteśmy zawsze w gotowości, aby pomóc poszkodowanym osobom. Zachęcamy do zapisania sobie numeru kontaktowego do naszej firmy, aby w sytuacji stresowej, tuż po kolizji nie musieć martwić się i szukać pomocy wśród nieznanych firm świadczących usługę przewozu samochodów na lawecie. Zapewniamy, że nasza oferta jest najlepsza, najszybsza i najkorzystniejsza pod względem cenowym.

Wypadek za granicą? Lawet Słubice poradzi sobie z każdym problemem!

Wielu Polaków wyjeżdża za granicę do pracy oraz w celach urlopowych i chyba nikt nie wyobraża sobie sytuacji, gdy będąc daleko od domu, ich samochód ulega poważnej awarii lub wypadkowi, co uniemożliwia dalsze podróżowanie. W takich sytuacjach nie bardzo można liczyć na rodzinę, czy znajomych, która często jest kilkaset, a nawet kilka tysięcy kilometrów od nas. Wtedy również niezbędna może okazać się pomoc drogowa w Słubicach, która błyskawicznie dotrze na miejsce zdarzenia i pomoże załadować uszkodzony samochód na lawetę, a następnie przetransportuje go pod wskazany przez klienta adres - może to być najbliższy warsztat samochodowy lub adres zamieszkania kierowcy. Oczywiście w razie konieczności zapewniamy także transport osobom poszkodowanym w kolizji - tutaj także możemy dowieźć pasażerów i kierowcę do pobliskiego hotelu, czy miejsca zamieszkania. Działamy całodobowo i dlatego możemy być na miejscu zdarzenia naprawdę w krótkim czasie, dzięki czemu kierowca nie musi spędzać długich godzin, czekając na transport i pomoc drogową. Jest to szczególnie istotne, gdy do kolizji, czy uszkodzenia pojazdu doszło w godzinach nocnych.

Sprowadzenie pojazdu z Niemiec - tylko z usługą laweta Słubice

Specyficznym rodzajem usługi, która jest na co dzień realizowana przez naszą pomoc drogową w Słubicach, jest przewóz dowolnego typu samochodów osobowych z terenu Niemiec do Polski. Oprócz wspomnianych samochodów osobowych nasza firma transportuje także motocykle, quady, skutery, wózki widłowe, przyczepy kempingowe, a nawet ciągniki i specjalistyczne maszyny rolnicze i wiele innych rodzajów pojazdów, które oczywiście można bez większego problemu załadować i przewieźć na lawecie. Przewozimy zarówno samochody nowe, jak i używane, sprawne oraz uszkodzone, rozbite w wypadkach drogowych, a nawet auta bez ważnego badania technicznego lub ubezpieczenia komunikacyjnego. Oczywiście pomożemy również w transporcie pojazdów, które są już zbyt wolne do poruszania się na drogach szybkiego ruchu. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do osób poszkodowanych w wypadkach, ale również do osób, które chcą sprowadzić wymarzony samochód od zagranicznego kupca, lub mają okazję zakupić maszyny rolnicze, czy motocykl po atrakcyjnej cenie. Czasem są to jednak pojazdy uszkodzone, którymi nowy właściciel nie może samodzielnie wrócić do kraju, lub też nie ma drugiego kierowcy, który mógłby mu pomóc przewieźć auto z powrotem do Polski. My jednak zawsze pomożemy! Wystarczy się z nami skontaktować, aby oszacować koszt usługi przewiezienia pojazdu na lawecie, a także ustalić wszystkie szczegóły. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i również firmami, które regularnie sprowadzają różnego rodzaju samochody i pojazdy z Niemiec w celu ich dalszej odsprzedaży w kraju.

Laweta Słubice - dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej usługi?

Laweta Słubice to niezwykle konkurencyjna usługa pod względem oferowanej ceny, ale i jakości świadczonych usług. Staramy się, jak najszybciej dotrzeć do klienta, który znalazł się w potrzebie - bez względu na to, czy do kolizji lub awarii pojazdu doszło w okolicy Słubic, czy też na terenie Niemiec. Dbamy również o pełne bezpieczeństwo przewożonego samochodu lub maszyny, poprzez użycie niezwykle wytrzymałych pasów i lin. Wszystko to powoduje, że nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem i jest często polecana przez dotychczasowych klientów. Oprócz świadczonej pomocy drogowej nasza oferta to doskonały sposób na szybkie i bezproblemowe sprowadzenie dowolnego pojazdu praktycznie z każdego zakątka Niemiec. Zachęcamy do współpracy jednorazowej oraz długoterminowej - nasi pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych działań, aby w jak najkrótszym czasie dowieźć pojazd do Polski.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi transportowej przy wykorzystaniu specjalistycznych pojazdów wyposażonych w lawetę. Nasza firma wyróżnia się także zaufanymi i doświadczonymi kierowcami, którzy odpowiednio zadbają o przewożony pojazd, a także dotrą dosłownie w każde miejsce, aby odebrać samochód, a później dowieźć go pod wskazany przez klienta adres w Polsce. Chcielibyśmy podkreślić, że profesjonalna pomoc drogowa jest u nas dostępna przez całą dobę, dlatego klienci mogą liczyć na nasze wsparcie o każdej porze dnia i nocy! Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a także kontaktu w razie jakichkolwiek pytań, czy chęci wynajęcia lawety z kwalifikowanym kierowcą.

Zadzwoń po lawetę teraz

Kliknij w przycisk aby wybrać numer