Kolizja drogowa lub awaria za granicą? Twoje auto stanęło na środku autostrady i nie wiesz co robić? Rodzina i znajomi są setki kilometrów od Ciebie, a Ty nie masz nikogo w pobliżu, aby móc liczyć na wsparcie? Nie martw się! Całodobowa auto pomoc w Słubicach zjawi się w ciągu chwili i pomoże w tej niekomfortowej sytuacji. Gwarantujemy szybkie usunięcie skutków wypadku oraz kompleksowe wsparcie prawne, a także samochód zastępczy lub transport pod wskazany adres.

Pomoc drogowa Słubice - wystarczy jeden telefon!

W obecnych czasach spora liczba Polaków mieszka oraz pracuje na co dzień na terenie Niemiec. Wiąże się to jednak z częstym pokonywaniem tras do rodzinnego kraju i z powrotem za granicę. Najczęściej kierowcy decydują się na nocną jazdę, jednak w razie wypadku, czy awarii samochodu - muszą wtedy radzić sobie samodzielnie, ponieważ większość bliskich osób mieszka tysiące kilometrów od nich. Na szczęście nasza pomoc drogowa Słubice działa o każdej porze dnia i nocy, dlatego jesteśmy zawsze gotowi, aby pomóc rodakom w potrzebie! Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, abyśmy mogli wysłać odpowiedni pojazd na miejsce wypadku i pomóc załatwić wszystkie niezbędne formalności. Dojedziemy dosłownie do każdego zakątka Niemiec, aby pomóc naszym rodakom w stresującej i kłopotliwej sytuacji.

Wsparcie dla kierowców na terenie Niemiec

Oferujemy dodatkowe usługi, które są skierowane przede wszystkim dla kierowców podróżujących przez Niemcy, a także wszystkim osobom mieszkającym i pracującym za granicą. Pomoc drogowa Słubice zapewnia wsparcie każdemu kierowcy z Polski, który miał wypadek na jednej z popularnych dróg szybkiego ruchu, na całym terytorium Niemiec - na przykład na autostradzie A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, A24, A38, A72 czy A93. W razie wypadku i kontaktu z nami, niezwłocznie wysyłamy doświadczonych pracowników z pojazdem wyposażonym w holownik lub lawetę i zajmujemy się kompleksową likwidacją wszystkich skutków kolizji drogowej. W naszej flocie dostępne są nowoczesne lawety przystosowane w pełni do przewozu wszystkich typów samochodów osobowych, busów, ciągników rolniczych, a nawet przyczep kempingowych. Uszkodzony pojazd możemy odholować do wskazanego przez Ciebie warsztatu lub szybko przetransportować go do naszego warsztatu w Polsce. Co ważne, warsztat podobnie jak nasza auto pomoc w Słubicach działa całodobowo, a w razie konieczności jesteśmy otwarci również w dni wolne! Wszystko po to, aby klient mógł jak najszybciej naprawić zniszczony pojazd i kontynuować swoją podróż.

Wiele osób, mimo wypadku nie może sobie pozwolić na przerwanie trasy i ze względu na wykonywane obowiązki w pracy po prostu musi dotrzeć do miejsca zatrudnienia. Jeśli awaria samochodu nie jest poważna - postaramy się jak najszybciej naprawić Twoje auto, jednak jeśli będzie to wymagało sprowadzenia specjalnych części i rozebrania samochodu, to wtedy zaproponujemy Ci wygodne auto zastępcze, którym będziesz mógł kontynuować podróż. Oczywiście gwarantujemy również odwiezienie kierowcy i wszystkich pasażerów pod wskazany przez klienta adres - w kraju lub na terenie Niemiec. Jeśli do wypadku dochodzi w środku nocy, to chyba nikt nie chce oczekiwać wielu godzin na przybycie rodziny, czy znajomych - my przybędziemy na miejsce niemal od razu i oprócz przetransportowania Twojego auta, zadbamy również o bezpieczne dotarcie do celu wszystkich uczestników kolizji.

Pomoc drogowa Słubice - wsparcie prawne

W sytuacji, gdy jesteś ofiarą wypadku, do którego doszło na terenie Niemiec, a do tego ogranicza Cię bariera językowa, cała sytuacja może powodować ogromny stres i niepokój. Nie każdy polski kierowca wie, jak się zachować w takiej sytuacji, a także jakie przepisy drogowe obowiązują za granicą. Korzystając z naszej pomocy, nie musisz przejmować się formalnościami, ponieważ oprócz pomocy drogowej zapewniamy także kompleksowe wsparcie prawne, dzięki współpracy z doświadczoną kancelarią prawniczą i znajomości przepisów na terenie Niemiec. Zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi procedurami i pomożemy uzyskać korzystne odszkodowanie i oczywiście w pełni adekwatne do wyrządzonych szkód.

Wyjazd za granicę wiąże się często z niepewnością i licznymi obawami. Trzeba przyznać, że niewielu Polaków pracujących na zachodzie posługuje się biegle językiem niemieckim, co powoduje jeszcze większy stres, szczególnie w razie jakichkolwiek problemów. Właśnie dlatego nasza firma świadczy kompleksowe usługi - od całodobowej pomocy drogowej, zapewnienia transportu pasażerom lub auta zastępczego, aż po załatwienie wszystkich prawnych formalności w celu wypłaty stosownego odszkodowania. Zachęcamy serdecznie do zapisania sobie naszego numeru kontaktowego, aby w razie awarii samochodu, czy wypadku drogowego móc szybko się z nami kontaktować. W takich sytuacjach bardzo ważne jest szybkie i sprawne działanie, aby móc wyeliminować wszelkie skutki kolizji i kontynuować trasę.

Auto pomoc w Słubicach i na terenie Niemiec

Zachęcamy również do skorzystania z naszego warsztatu w razie awarii lub wypadku drogowego i poważnego uszkodzenia samochodu. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ możemy bezpiecznie przewieźć Twój samochód lub inny pojazd prosto do naszej siedziby, gdzie niemal od razu zajmą się nim doświadczeni mechanicy. Ty natomiast masz do wyboru dwie opcje - albo decydujesz się na auto zastępcze, którym możesz kontynuować podróż lub wrócić nim do miejsca zamieszkania, czy hotelu, albo nasi wykwalifikowani kierowcy bezpiecznie odwiozą Cię i Twoich pasażerów pod wskazany adres - w Polsce lub na terenie Niemiec. Gwarantujemy kompleksową i szybką naprawę samochodu, a także konkurencyjne ceny. O naszym zaangażowaniu oraz wysokiej jakości wykonywanych usług, świadczą opinie zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają - w razie konieczności, a także polecają naszą firmę rodzinie i znajomym.

Zadzwoń po pomoc drogową

Kliknij w przycisk aby wybrać numer